Ons team

Pieter Bas Kolenberg

Pieter Bas Kolenberg

Fysiotherapeut
Manueel therapeut
020 - 30 38 201
pb@plexusamsterdam.nl

BIG-nummer: 79034176904

Rene Mol

Rene Mol

Fysiotherapeut
Manueel therapeut
020 - 30 38 202
rene@plexusamsterdam.nl

BIG-nummer: 89034506904

Rob van den Heuvel

Rob van den Heuvel

Fysiotherapeut
020 - 30 38 203
rob@plexusamsterdam.nl

BIG-nummer: 79033857804

Sies Cuppens

Sies Cuppens

Fysiotherapeut
Manueel therapeut
020 - 30 38 204
sies@plexusamsterdam.nl

BIG-nummer: 59056151004

Imke de Graaf

Imke de Graaf

Fysiotherapeut
020 - 30 38 205
imke@plexusamsterdam.nl

BIG-nummer: 89908737704

Dennis Rijnbeek

Dennis Rijnbeek

Fysiotherapeut
Manueel therapeut
020 - 30 38 206
dennis@plexusamsterdam.nl

BIG-nummer: 79912737104

Wesley Pauw

Wesley Pauw

Fysiotherapeut
020 - 30 38 207
wesley@plexusamsterdam.nl

BIG-nummer: 19921619904

Bas Looman

Bas Looman

Fysiotherapeut
Manueel therapeut
020 - 30 38 208
bas@plexusamsterdam.nl

BIG-nummer: 19066842804

Ali Toplu

Ali Toplu

Fysiotherapeut
020 – 303 8 209
ali@plexusamsterdam.nl

BIG-nummer: 69921548204

Bram van Unnik

Bram van Unnik

Fysiotherapeut
Manueel therapeut
020-3038211
bram@plexusamsterdam.nl

BIG-nummer: 59917151904

Edith van Campen

Edith van Campen

Fysiotherapeut
Manueel therapeut
020 - 303 8 210
edith@plexusamsterdam.nl

BIG-nummer: 19033352104

Mieke Raadgers

Mieke Raadgers

Bekkenfysiotherapeut
020 - 303 82 20
miekeraadgers@plexusamsterdam.nl

BIG-nummer: 59034769604

Yvonne van Berkum

Yvonne van Berkum

Administratie
020 - 66 27 103 - menukeuze 1
yvon@plexusamsterdam.nl

Pijn bij bewegen of andere klachten?

Maak een afspraak op één van onze behandellocaties voor advies.

Behandellocaties in Amsterdam

Plexus - Saxen Weimarlaan
Willemspark - Oud Zuid
020 - 237 65 90
Plexus - Great
Museumkwartier - Oud Zuid
020 - 662 13 07
Plexus - Spui
Binnenstad - Centrum
020 - 673 71 68
Plexus - Fresh
De Pijp - Zuid
020 - 673 71 66
Plexus - Buitenveldert
Buitenveldert - Zuid
020 - 303 82 23
Plexus - Kensho
Czaar Peterbuurt - Oost
020 - 303 82 22
KNGF
Al onze fysiotherapeuten en manueel therapeuten staan ingeschreven in het centraal kwaliteitsregister van beroepsvereniging KNGF.