Ons team

Pieter Bas Kolenberg

Pieter Bas Kolenberg

Fysiotherapeut
Manueel therapeut
020 - 30 38 201
pb@plexusamsterdam.nl

Rene Mol

Rene Mol

Fysiotherapeut
Manueel therapeut
020 - 30 38 202
rene@plexusamsterdam.nl

Rob van den Heuvel

Rob van den Heuvel

Fysiotherapeut
020 - 30 38 203
rob@plexusamsterdam.nl

Sies Cuppens

Sies Cuppens

Fysiotherapeut
Manueel therapeut
020 - 30 38 204
sies@plexusamsterdam.nl

Imke de Graaf

Imke de Graaf

Fysiotherapeut
020 - 30 38 205
imke@plexusamsterdam.nl
Dennis Rijnbeek

Dennis Rijnbeek

Fysiotherapeut
Manueel therapeut
020 - 30 38 206
dennis@plexusamsterdam.nl
Wesley Pauw

Wesley Pauw

Fysiotherapeut
020 - 30 38 207
wesley@plexusamsterdam.nl
Bas Looman

Bas Looman

Fysiotherapeut
Manueel therapeut
020 - 30 38 208
bas@plexusamsterdam.nl
Ali Toplu

Ali Toplu

Fysiotherapeut
020 – 303 8 209
ali@plexusamsterdam.nl
Bram van Unnik

Bram van Unnik

Fysiotherapeut
020-3038211
bram@plexusamsterdam.nl
Edith van Campen

Edith van Campen

Fysiotherapeut
Manueel therapeut
020 - 303 8 210
edith@plexusamsterdam.nl
Yvonne van Berkum

Yvonne van Berkum

Administratie
020 - 66 27 103 - menukeuze 1
yvon@plexusamsterdam.nl

Pijn bij bewegen of andere klachten?

Maak een afspraak op één van onze behandellocaties voor advies.

Behandellocaties Amsterdam

Plexus - Saxen Weimarlaan
Willemspark - Oud Zuid
020 - 237 65 90
Plexus - Great
Museumkwartier - Oud Zuid
020 - 662 13 07
Plexus - Spui
Binnenstad - Centrum
020 - 673 71 68
Plexus - Fresh
De Pijp - Zuid
020 - 673 71 66
Plexus - Buitenveldert
Buitenveldert - Zuid
020 - 303 82 23
Plexus - Kensho
Czaar Peterbuurt - Oost
020 - 303 82 22
KNGF
Al onze fysiotherapeuten en manueel therapeuten staan ingeschreven in het centraal kwaliteitsregister van beroepsvereniging KNGF.