Ons team


Pieter Bas Kolenberg
Fysiotherapeut
Manueel therapeut
020 - 30 38 201
pb@plexusamsterdam.nl


Rene Mol
Fysiotherapeut
Manueel therapeut
020 - 30 38 202
rene@plexusamsterdam.nl

Rob van den Heuvel
Fysiotherapeut
020 - 30 38 203
rob@plexusamsterdam.nl

Sies Cuppens
Fysiotherapeut
Manueel therapeut
020 - 30 38 204
sies@plexusamsterdam.nl

Imke de Graaf
Fysiotherapeut
020 - 30 38 205
imke@plexusamsterdam.nl

Dennis Rijnbeek
Fysiotherapeut
Manueel therapeut
020 - 30 38 206
dennis@plexusamsterdam.nl

Wesley Pauw
Fysiotherapeut
020 - 30 38 207
wesley@plexusamsterdam.nl

Bas Looman
Fysiotherapeut
Manueel therapeut
020 - 30 38 208
bas@plexusamsterdam.nl

Ali Toplu
Fysiotherapeut
020 – 303 8 209
ali@plexusamsterdam.nl

Edith van Campen
Fysiotherapeut
Manueel therapeut
020 - 303 8 210
edith@plexusamsterdam.nl

Yvonne van Berkum
Administratie
020 - 66 27 103 - menukeuze 1
yvon@plexusamsterdam.nl

 


Pijn bij bewegen of andere klachten?

Maak een afspraak op één van onze behandellocaties voor advies.

Onze behandellocaties
in Amsterdam

Plexus - Saxen Weimarlaan
Willemspark - Oud Zuid
Saxen Weimarlaan 56
020 - 662 71 03
Plexus - Great
Museumkwartier - Oud Zuid
Ruysdaelstraat 88-90
020 - 662 13 07
Plexus - Spui
Binnenstad - Centrum
Spuistraat 239/1
020 - 673 71 68
Plexus - Fresh
De Pijp - Zuid
Tolstraat 57-59
020 - 673 71 66
Plexus - Buitenveldert
Buitenveldert - Zuid
Noordhollandstraat 59a
020 - 303 82 23
Plexus - Kensho
Czaar Peterbuurt - Oost
Czaar Peterstraat 20
020 - 303 82 22
KNGF
Al onze fysiotherapeuten en manueel therapeuten staan ingeschreven in het centraal kwaliteitsregister van beroepsvereniging KNGF.